1994 yılında kurulmuş olan “ Yumurcak Oyuncak San.ve Tic. Ltd.Sti. “, sektörümüzün en köklü firmalarından biri olup, uzun yılların tecrübesi ise, ülkemizdeki oyuncak piyasasının tüm gelişmelerine, imalatçı, perakende, toptan ve en nihayetinde de ithalatçı olarak tanık olmuş, birçok noktada sektörümüzün gelişmesine katkıda bulunmuştur.
 
Piyasamız değişimlerini sürekli takip eden, yenilik ve gelişmeleri genç ve dinamik kadrosu ile kendisini sürekli geliştiren YUMURCAK OYUNCAK, piyasamızdaki konumunu, müşteri memnuniyeti çok çeşitlilik ve uygun fiyat politikası ile geliştirmeyi kendine amaç edinmiştir.
 
Müşterilerimize sunmuş olduğumuz binlerce çeşit oyuncağın yanı sıra (Uzaktan kumandalı ve pilli araçlar, her türlü bebek, eğitici oyuncaklar,     çeşitli ebatlarda ve fonksiyonlarda peluşlar, mutfak, tamir, güzellik setleri, havyan ve insan figür oyuncakları, sezonluk ve yazlık oyuncaklar vs.), promosyon ürünleri ithalatı ve özel dizayn üretim ürünleri ile sektörde hak ettiği konuma ulaşmıştır.
 
Firmamız 15.09.2015 tarihi itibari ile A.B.C. OYUNCAK SAN.VE TİC.A.Ş.olmuştur.
 

s